O firmě M-INTERIER, spol. s r.o.

Firma působí na trhu již od roku 1989. V té době se začala zabývat výrobou skleněného nábytku a různých bytových doplňků. Výroba se rozšířila na kombinovanou podobu skla a dřeva. V roce 1996 se velmi dobře fungující sdružení stává společností s ručením omezeným s obchodním názvem M-INTERIER, spol. s.r.o.

M-INTERIER, spol. s r.o. od roku 1996 působí na českém trhu v oblasti zakázkové výroby obchodního nábytku na míru a realizace komerčních interiérů na klíč.

Odborná znalost, vysoké nasazení, komunikace na úrovni, komplexní poskytování služeb, krátké dodací lhůty, dlouholetá zkušenost, jakož i přijatelné ceny, to vše jsou střípky, ze kterých se skládá obraz solidního obchodního partnera, který je schopen se o Vás postarat a převzít veškeré problémy spojené s realizací Vašeho snu na svá bedra

Výsledky naší výroby lze vidět v různých odděleních marketů, obchodních center, ve školkách, v restauracích a barech. Do naší produkce patří též výroba expozic pro výstavy a veletrhy, zakázková výroba kuchyňských linek, bytových interiérů, ordinací a lékáren. Naše výrobky dodáváme i do zahraničí, např. Slovensko, Holandsko, Velké Británie, Španělsko, Švédsko, Dánsko, Dubai, Chorvatsko, Německo. 

V roce 2009 firma posílila výrobní technologii pořízením velkoplošné formátovací pily a obráběcího centra CNC. Došlo ke zvýšení kvality, přesnosti a celkové výrobní kapacity.

Přenechejte nám Vaše starosti a my Vás dovedeme k požadovanému cíli.

Proč si vybrat nás

  • Odborná znalost a vysoké nasazení
  • Komunikace na úrovni
  • Komplexní poskytování služeb
  • Krátké dodací lhůty
  • Dlouholetá zkušenost
  • Přijatelné ceny
Více o firmě

Navštivte nás v provozovně

M-INTERIER, spol. s r.o.
Nádražní 1898
250 01
Brandýs nad Labem
M-INTERIER mapa

Provozní doba:PO - ČT7:00 - 16:00
 7:00 - 13:30

Kontaktní informace